Alüminyum Kompozit Levhalar

Alüminyum kompozit paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, reklamcılıkta ve modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir elemandır. alüminyum kompozit panel, her iki yüzeyi farklı kalınlıklarda alüminyum arası non-tozic (çevre dsotu) polietilenden oluşan, dış yüzeyi değişik renkler ile kaplanabilen, taşıma, depolama ve uygulama aşamasında renkli yüzeyin zarar görmemesi için plastik plastik film kaplı olan modern mimari yapılarda sıkça tercih edilen bir kaplama malzemesidir. Mükemmel renk uyumuyla paneller arasındaki renk farklılıkları sıfıra iner. Olağanüstü prüzsüz yüzeyi güzel bir görünüm sağlar. Polyester ve PVDF boyalı olmak üzere iki yüzey çeşidi vardır. Reklam sektöründe Polyester (PS) boyalı paneller tercih edilmektedir. PVDF boyalı malzemeler ise ağırlıklı yapı sektöründe kullanılmaktadır. Kesme, bükme, kıvırma, dolaşma, kanallama ve benzeri işlemler alüminyum işleme makinaları ile kolayca yerine getirilebilir. Klasik yapı ve reklam malzemelerinden farklı olarak alüminyum kompozit paneller, montaja hız kazandırır. ürüne ömür katar, iş gücü verimliliğini arttırır ve kaliteyi ön plana koyar.

Kullanım AlanlarıÖzelliklerMevcut Biçimleri
» Ticaret Merkezleri» Pürüzsüz Yüzey» Kalınlık :
»Endüstriyel Yapılar»Hafiflik2mm - 4mm arası
»Ofis Binaları»Yüksek Teknoloji Ürünüdür. Alev Almaz.»Ölçüler :
»Konutlar ve Okullar»Kolay Bükülebilme ve İşlenebilme1250mm X 3200mm
»Reklam Panoları ve Levhalar»Zengin Renk Yelpazesi, Koruyucu Folyo, Boyalı Arka Yüzey, Üstün Renk ve Parlaklık1250mm X 6400mm
»Duvar Perdeleme, Kaplama ve CephelemeMukavemet1500mm X 3200mm
»Çatı Kenarı ve Korkuluk Duvarı»Rüzgar yüküne»Renk :
»Ayırma ve Bölme Duvarı»Ani Basınç DeğişikliklerineBeyaz, Metalik Gri,
Bayrak Kırmızısı,
Simli Gri, Parlement Mavisi, Bronz, Bordo, Altın Sarı, Aynalı Renkleri Mevcuttur.
»Kolon Kaplama ve Işık Şekillendirme»Korozyona
»İç Mekan Dekorasyonu »Darbeye, Bükülmeye ve Kırılmaya

Çin' in ilk "Üstün Kalite" ödülünü alan firması Hua yuan tarafından üretilen alucobest markalı alüminyum kompozit panel, ülkemizde 2000 yılından bu yana kullanılmaktadır. Kaliteyi ve sürdürülebilirliği esas alan marta, ISO 9001:2000 Yönetim Kalite Sertifikası, ISO 140001:2004 Çevre Yönetim Sertifikası ve OHSAS 12001:1999 Sağlık ve Güvenlik Kalite Sertifikası' nın sahibidir. Üretim hattını tüketici talebine göre ayarlayan alucobest, renk ve ölçü seçiminde sınırsız imkanlar sunmaktadır. Referansları arasında Şangay'daki 100.000 m2' lik Formula 1 Pisti tribünü de olan marka, Çin fiyatlarıyla Avrupa kalitesini bir arada sunmaktadır. 

Bina Cephe Giydirme Uygulamaları
Alüminyum Kompozit Levhalar Renk Kartelası

Bizi Takip Edin

İletişim

Adres:Muhittin mah. Omurtak Cad. Yeni Sanayi Sitesi 9. Blok No:2 
Çorlu / Tekirdağ
Telefon :+90 282 673 72 26-27
Gsm:+90  532 264 92 80
E-posta: info@tabeland.com.tr

QR Kod (İletişim)

©2014 Tabeland

Tasarım ElitNET